پنج‌شنبه, 30 شهريور 1396

رو عنوان : شهردار زاهدان:
عنوان : موضوع بهسازی و ارتقای كیفیت سیما و منظر شهری با جدیت در دستور كار قرار دارد
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ 
ساعت : ۷:۲۶:۱۱

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل؛ شهردار زاهدان ضمن اعلام این مطلب گفت: افزایش کیفیت محیط، سیما، منظر و مبلمان شهری را با جدیت در دست اقدام داریم که در این رابطه یک سری برنامه‌ها را در سال 95 اجرا کردیم و ان‌شاءا... مابقی آنها را بر اساس بودجه مورد نظر در سال 96 با سرعت بیشتری ادامه خواهیم داد. که البته در این مسیر مشارکت و همکاری مردم بسیار موثر واقع خواهد شد .

محمد خاشی مشارکت مردم و همکاری آنها را در تحقق بودجه شهرداری بسیار مهم توصیف کرد و افزود: اگر همکاری و مشارکت شهروندان را در کنار خودمان نبینیم به طور قطع و یقین پیشرفت برنامه‌ها و پروژه‌ها آن طوری که ما و خود شهروندان انتظار دارند رخ نخواهد داد چرا که ما اعتقاد داریم شهر یک موجود زنده است و مردم سهامداران آن هستند لذا مردم باید با همکاری و همفکری همچون بازویی توانمند یار و یاور مدیران شهری باشند .

وی اضافه کرد: وجود سمن‌ها، شورایاران و شهرداران محلات مختلف در ارائه‌ی اطلاعات لازم به شهرداری کمک بسیار خوبی محسوب می‌شوند و با توجه به اینکه سیاست و نگاه شهرداری در اجرای پروژه‌ها از پایین به بالا می‌باشد لذا در این راستا در تلاش هستیم تا آنجا که می‌توانیم با هدف دخالت دادن مردم در امور و افزایش حس و تعلق آنها به شهر از وجود تشکلهای مردمی، شورایان و شهرداران محلات در اجرای برنامه‌هایمان به نحو مطلوبی بهره‌مند شویم .  

وی با اشاره به برخی از برنامه‌ها و پروژه‌های شهرداری در سال آینده گفت : برای سال آینده برنامه‌های خوبی را در نظر گرفته‌ایم که در این خصوص پروژه‌های زیرساختی، ادامه روکش آسفالت و بهسازی معابر، احداث زیرگذر و ایجاد تقاطع‌های غیر همسطح که مدتهای مدیدیست معطل مانده‌اند از جمله‌ی این امور خواهند بود که با توجه به مطالعات صورت گرفته در این خصوص ان‌شاءا ... اجرا خواهند شد



بازگشت           چاپ چاپ         
 
شهرداری زاهدان