پنج‌شنبه, 30 شهريور 1396

    /  4
رو عنوان : پرویز سارانی:
عنوان : رسیدگی مستمر كمیسیون نظارت و ارزشیابی شورای اسلامی شهر به مسائل و مشكلات با جدیت ادامه دارد
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ 
ساعت : ۷:۵۵:۳۷

با توجه به مسائل و مشکلات مطروحه توسط اهالی شهرک غرب و بلوار انقلاب روز گذشته به منظور رسیدگی به برخی از مسائل مطروحه توسط اهالی این مناطق  بازدیدی به صورت سرزده توسط رییس کمیسیون نظارت و ارزشیابی شورای اسلامی شهر به اتفاق آقای گرکیچ عضو این شورا، مدیرعامل سازمان عمران شهرداری، و تنی چند از مدیران شهری از محلهای مورد نظر به عمل آمد.


به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل؛ رییس کمیسیون نظارت و ارزشیابی شورای اسلامی شهر در این بازدید گفت: حضور ما در این محل و سایر اماکن مورد تقاضای مردم پاسخی عملی در راستای رسیدکی به درخواستهای مردم و برخی انتقادات صورت گرفته می باشد.

 

پرویز سارانی گفت: شورای اسلامی شهر به ویژه کمیسیون نظارت و ارزشیابی با توجه به وظیفه ای که دارد نظارت و رسیدگی به مشکلات مردم را به صورت مستمر در دستور کار خود قرار داده و با پیگیری دائم مشکلات در صدد حل آنها بر می آید.

 

وی برخی از قضاوتهای  غیر کارشناسی صورت گرفته توسط بعضی از مردم را مورد انتقاد قرار داد و گفت: ما قبول داریم که مشکلاتی در سطح شهر وجود دارد اما در برخی از امور مشاهده می شود که این مسائل به صورت غیر منطقی بزرگنمایی می شود و واقعیت ندارد.

 

وی در پایان ضمن دفاع از اقدامات صادقانه ای که تا کنون توسط شورای اسلامی شهر در حل مشکلات مردم صورت گرفته است تاکید کرد: هرچه مشارکت و همکاری مردم در اجرای برنامه ها با مدیران شهری بیشتر باشد به همان نسبت کاهش مشکلات از سرعت بیشتری برخوردار خواهد شد.

 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 
شهرداری زاهدان