EN/ FA   |   جمعه, 16 خرداد 1399
  • ساعت : ۷:۴۶:۴۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ 
  • تعداد بازدید : 154
  • کد خبر : ۴۱۵۳
پیام شهردار زاهدان به مناسبت روز 13 آبان

عبدالقادر پربار، #شهردار_زاهدان با صدور پیامی ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم جهت حضور در راهپیمایی شکوهمند یوم الله ۱۳ آبان، این روز را گرامی داشت.

◀️ متن این پیام به این شرح است :

              "بسم الله الرحمن الرحیم" 

✅ امروزه جمهوری اسلامی ایران به عنوان نمونه ی بارز استکبارستیزی در جهان مطرح می باشد. ایران اسلامی الگویی است که توانسته آرمانهای انقلاب و مبانی ظلم ستیزی و آزادی‌خواهی خود را به طرز شگفت انگیزی در جهان گسترش دهد.

✅ تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا توسط دانش آموزان و دانشجویان پیرو خط امام به عنوان یکی از مهم ترین اقدامات استکبار ستیزانه ی ایران اسلامی در تاریخ انقلاب به یادگار مانده و همچون نگینی درخشان تا ابد ماندگار خواهد بود.

✅ ۱۳ آبان روزی‌ است که هیمنه ظاهری آمریکا و قدرت پوشالی استکبار جهانی در هم فرو ریخت و به همین علت این روز بزرگ را امام راحل انقلاب دوم نامیدند و برماست تا با تمام وجود به موازات گسترش وحدت و یکپارچگی از این میراث گرانبها حفاظت کنیم و آن را به نسلهای آینده منتقل نمائیم.

✅ اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن روز ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی، از تمامی مردم شریف و همیشه در صحنه ی استان سیستان و بلوچستان به خصوص شهروندان شریف زاهدانی دعوت می کنم تا با حضور پرشور در راهپیمایی روز ۱۳ آبان، بار دیگر ضمن تجدید پیمان با مقام معظم رهبری و آرمانهای انقلاب، آمادگی خود را در دفاع از ملتهای مظلوم و ستمدیده اعلام و با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا انزجار خود را از سیاستهای ضد بشری استکبار جهانی به نمایش بگذارند. 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0