EN/ FA   |   جمعه, 16 خرداد 1399
  • ساعت : ۷:۵۵:۲۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ 
  • تعداد بازدید : 147
  • کد خبر : ۴۱۶۹
    /  6
آغاز فاز دوم نهضت آسفالت معابر شهر زاهدان

آغاز فاز دوم نهضت آسفالت معابر شهر زاهدان 

⬅️ شهردار زاهدان :
میزان آسفالتی که امسال فقط در محدوده زیباشهر انجام می شود با آسفالت یکسال کل معابر شهر در سنوات گذشته برابری خواهد کرد

🔺عبدالقادر پربار با بیان اینکه طبق بودجه سال ۹۸، در سال جاری بیش از دو میلیون متر مربع از معابر سطح شهر آسفالت می شوند، گفت: فاز دوم نهضت آسفالت معابر شهر زاهدان از امروز در زیبا شهر آغاز و ۲۵۰ هزار متر مربع از معابر این محدوده آسفالت خواهند شد. 

🔺وی افزود: این متراژ از آسفالت که امسال تنها در یکی از نواحی ۱۵گانه شهر انجام خواهد شد، با آنچه که در سنوات قبل در کل شهر صورت گرفته برابری می کند.

🔺وی با اشاره به دو پروژه ی عمرانی بزرگ دیگر در زیباشهر، گفت: پس از اتمام پروژه ی احداث و آسفالت بلوار ۲۲ بهمن و شروع پروژه ی احداث بلوار ارتش، معابر و خیابان هایی از زیباشهر که عملیات حفاری خطوط گاز و آب و فاضلاب آنها به اتمام رسیده آسفالت خواهند شد. 

🔺شهردار زاهدان عنوان کرد: طبق نظر سنجی های انجام شده و با توجه به حفاری های متعددی که در سطح شهر جهت گاز، آب و فاضلاب و... صورت گرفته، یکی از خواسته های به حق شهروندان بهبود وضعیت آسفالت معابر بوده که بر همین اساس عزم جدی شهرداری زاهدان بر بهبود معابر و انجام روکش آسفالت در سطح شهر استوار گردیده است. 

🔺مهندس پربار از اصلاح بودجه سال جاری شهرداری و تخصیص اعتبارات بیشتر برای امر آسفالت خبر داد و گفت: در اصلاحیه بودجه عمرانی سال جاری موضوع حذف پروژه هایی که امکان اجرای آنها وجود ندارد و اختصاص بودجه آنها در حوزه آسفالت معابر را مورد تاکید قرار داده ایم تا ان شاءالله بتوانیم از این طریق سطح عملکرد خود را در این عرصه گسترش دهیم و رضایت حداکثری شهروندان را جلب نمائیم.

🔺وی افزود: توجه به کیفیت معابر به عنوان شریان‌های اصلی در امر تردد در نقاط مختلف شهر تاثیر بسزایی در هدایت و کنترل ترافیک خواهد داشت، از این رو اهمیت و ضرورت اجرای این امر را دوچندان کرده که خوشبختانه با جدیت در دست اقدام می باشد‌ که با نتایج خوبی همراه بوده است. 

🔺شهردار زاهدان با اشاره به سرعت اجرای روکش آسفالت در سطح شهر این نوید را داد که در طی ۴ ماهه منتهی به پایان سال، میزان آسفالت معابر شهر طبق پیش بینی ها به دومیلیون متر مربع خواهد رسید و از این طریق عمده ی معابری که عملیات حفاری خطوط گاز و فاضلاب آنها به اتمام رسیده، روکش آسفالت آنها انجام خواهند شد. 

📌پربار در پایان حفاری های سازمان های خدمات رسان و فرسوده بودن آسفالت را از جمله دلایل مشکل معابر سطح شهر دانست و اضافه کرد: ضروری است علاوه بر آسفالت معابر سطح شهر، کارشناسان کنترل کیفی نیز بر کیفیت و نحوه آسفالت ریزی نظارت کنند تا شاهد ارائه خدمتی با کیفیت به شهروندان باشیم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0