EN/ FA   |   جمعه, 16 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۱:۲۵:۲۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 26
  • کد خبر : ۴۳۰۲
كاركنان شهرداری زاهدان از شنبه شانزدهم فروردین غربالگری كرونا می شوند
در راستای حفظ صیانت و ارتقای سلامت کارکنان خدوم شهرداری زاهدان و بنا به دستور #شهردار_زاهدان طرح غربالگری بیماری کرونا ویروس (کووید ۱۹) از شنبه شانزدهم فروردین در شهرداری زاهدان اجرا می شود. 

کارکنان شهرداری زاهدان از شنبه شانزدهم فروردین غربالگری کرونا می شوند

در راستای حفظ صیانت و ارتقای سلامت کارکنان خدوم شهرداری زاهدان و بنا به دستور #شهردار_زاهدان طرح غربالگری بیماری کرونا ویروس (کووید ۱۹) از شنبه شانزدهم فروردین در شهرداری زاهدان اجرا می شود. 

مجتبی اصغری #مدیر_سرمایه_انسانی #شهرداری_زاهدان با اعلام این خبر گفت : با مشارکت #اداره_پیشگیری_و_مقابله_با_بحران و #مدیریت_سرمایه_انسانی این طرح اجرا خواهد شد. پس از شیوع بیماری کرونا ویروس و با توجه به ضرورت انجام غربالگری این بیماری در شهرداری زاهدان، حوزه های مذکور از طریق راه اندازی ایستگاه های مجهز سنجش سلامت و غربالگری کرونا در ساختمانهای شهرداری و همچنین با استفاده از دو تیم آموزش دیده و تجهیز شده به وسایل حفاظتی نسبت به غربالگری، تب سنجی و سایر اقدامات پیشگیرانه اقدام خواهند نمود. 

وی افزود : این طرح با هدف اطمینان و مراقبت از سلامتی کارکنان، جلوگیری از بیمارشدن و قطع زنجیره بیماری، بیماریابی و اتخاذ پروتکل های درمان برای بیماران شناسایی شده اجرا خواهد شد. 

اصغری ادامه داد: مرحله اول این طرح با سنجش تب کارکنان آغاز و در صورت مشکوک بودن هر یک از آنها، آزمایشها و تست های مربوطه در مرحله بعد برایشان انجام و در صورت مثبت بودن آزمایشها در نهایت به مراکز تخصصی درمانی ذیربط اعزام خواهند شد. 

مدیر سرمایه ی انسانی شهرداری زاهدان در پایان گفت : همچنین با توجه به ماهیت شهرداری و ارتباط مستقیم و گسترده ای که شهروندان با این مجموعه خدمتگزار دارند، طرح غربالگری کرونا برای سایر مراجعین به شهرداری نیز اجرا خواهد شد. 

شایان ذکر است پیش از این در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی نیز با توجه به بخشنامه های ابلاغی، تمهیداتی از سوی مدیریت سرمایه انسانی جهت کارکنان شهرداری اندیشیده شده که می توان به اقداماتی نظیر کاهش تردد پرسنل از طریق دورکاری، حضور حداقلی پرسنل بصورت یک سوم و نوبتی و همچنین لغو کلیه مرخصی ها جهت عدم خروج پرسنل از شهر زاهدان اشاره کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0