EN/ FA   |   جمعه, 16 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۳:۵۵:۳۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 33
  • کد خبر : ۴۳۰۳
    /  3
عملیات ضدعفونی و گندزدایی در روستاهای حاشیه شهر زاهدان
داوود شاقوزایی مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری : در پی شیوع ویروس کرونا و در راستای جلوگیری از انتشار آن روستاهای حاشیه شهر زاهدان هم در طرح عملیات ضدعفونی و گندزدایی قرار گرفتند.

عملیات ضدعفونی و گندزدایی در روستاهای حاشیه شهر زاهدان

داوود شاقوزایی مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری ضمن اعلام این خبر گفت: در پی شیوع ویروس کرونا و در راستای جلوگیری از انتشار آن روستاهای حاشیه شهر زاهدان هم در طرح عملیات ضدعفونی و گندزدایی قرار گرفتند.

وی گفت: روستاهای متصل به شهر زاهدان هم به‌منظور آموزش و رعایت بهداشت فردی و عمومی و پیشگیری از این اپیدمی، ضدعفونی و گندزدایی می‌شوند.

شاقوزایی افزود: روستاهای دایی‌آباد، حاجی‌آباد در شمال شهر و روستای ذوالفقار ( ورودی شهر زاهدان در مسیر زابل) طی چند روز اخیر با همکاری دهیاران، یک اکیپ ۱۴ نفره از گروه جهادی پویش مردمی و نیروهای خدمات شهر ضدعفونی شدند. همچنین در روستای حاجی آباد ضمن آموزش پیشگیری از کرونا به ساکنان آن روستا، ماسک هم توزیع شد.

این مسوول گفت: طی دو روز اخیر نیز مسیرهای خیابان‌های (ولیعصر، کوثر، سعدی، میرحسینی، طباطبایی آزادی، امام خمینی، مولوی، بهشتی، ویلا، البرز، نصر)، بلوارهای(جام‌جم، پیامبراعظم، شهیدحاج قاسم سلیمانی، سیدالشهدا) و میادین (کوثر، دفاع مقدس، پانزده خرداد) با همکاری سازمان آتش‌نشانی و آتش نشانان خدوم ضدعفونی و گندزدایی گردید.

وی در پایان یادآور شد: با احتساب شب گذشته بیش از یک میلیون و صد و پنجاه هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده بصورت مستمر در سطح معابر شهری جهت عملیات ضدعفونی و گندزدایی استفاده شده است. 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.4.0
    V5.3.4.0