EN/ FA   |   پنج‌شنبه, 10 مهر 1399
  • ساعت : ۱۱:۵۷:۵۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ 
  • تعداد بازدید : 182
  • کد خبر : ۴۳۷۳
بازدید شهردار از پروژه های عمرانی شهرداری منطقه سه

🔘 بازدید شهردار زاهدان از پروژه های عمرانی در دست اقدام شهرداری منطقه ی سه

⬅ شهردار زاهدان:
اجرای پروژه های متعدد؛ شهر زاهدان را به یک کارگاه عمرانی بزرگ تبدیل کرده است. 

🔺 طی بازدیدی که با حضور شهردار زاهدان، معاونین، مدیران مناطق پنجگانه، و تعدادی از مدیران و مسئولین مالی، اقتصادی، بودجه و اعتبارات شهرداری زاهدان از پیشرفت فیزیکی پروژه های منطقه ی سه انجام شد، روند اجرای این طرح ها از نزدیک بررسی و ضرورت اجرای به موقع آنها مورد توجه قرار گرفت
 
🔺  در این بازدید شهردار زاهدان ضمن تاکید بر افزایش نظارتها، استمرار اینگونه بازدیدها را ضروری دانست و گفت: با توجه به اینکه مدیران مالی با تامین اعتبارات مورد نیاز نقش مهمی را به عنوان پشتیبانی کننده عملیاتهای عمرانی ایفا می کنند؛ لذا حضور آنها در بازدیدهای مختلف جهت نظارت بر امور به منظور اطلاع یافتن آنها از میزان پیشرفت کارها و نتایج حاصله و اینکه اعتبارات تخصیص یافته در کجا و چگونه هزینه می شوند بسیار ضروری است. 

🔺 وی با اشاره به افزایش بودجه سال جاری گفت: بایستی با حداکثر تلاش در تمامی بخشهای ستادی و عمرانی به سمت تحقق اهدافمان حرکت کنیم و ما یقین داریم که این اتفاق رخ خواهد داد. پربار تصریح کرد: با عنایت به اینکه اعتبارات لازم برای اجرای امور عمرانی در بودجه ی مناطق دیده شده است، لذا هیچگونه توجیهی در خصوص عدم اجرای پروژه ها قابل پذیرش نخواهد بود. 

🔺 وی اولین الویت شهرداری را کاهش مسائل و مشکلات مناطق حاشیه ای ذکر کرد و  بیان داشت: اخیراً یک پکیج یکصد میلیارد تومانی جهت اجرای پروژه هایی نظیر بهسازی معابر (زیرسازی و روکش آسفالت) ، توسعه ی فضای سبز و ساماندهی هدایت آبهای سطحی در مناطق کمتر برخوردار و حاشیه ای در نظر گرفته شده که ۷۵درصد آن متعلق به مناطق سه و چهار بوده و ۲۵ درصد باقی مانده برای منطقه ی پنج هزینه خواهد شد.

🔺 پربار با ابراز خرسندی از اقدامات عمرانی انجام شده در سطح منطقه ی سه گفت: این بازدیدها تاثیرات مثبتی در تشویق مناطق و افزایش حس رقابت جهت تسریع در روند اجرای پروژه ها خواهد داشت. هرچند بعضاً نگرانی هایی در تامین منابع مالی وجود دارد اما با همت تمامی همکارانمان توانستیم در سال گذشته اقدامات چشمگیری را به انجام برسانیم که در پی آن رضایتمندی نسبی شهروندان را شاهد بودیم و امیدواریم این روند همچنان سیر صعودی خود را ادامه دهد.

🔺 شهردار زاهدان اظهار داشت: در حال حاضر منطقه‌ ی سه عملیات اجرایی ۲۶ پروژه را به صورت همزمان در دست اقدام دارد و با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته ضرورت دارد تا تمامی مناطق حداقل ۲چ پروژه را به صورت جدی در دست اجرا داشته باشند؛ ضمن اینکه معاونت امور زیربنایی و عمرانی نیز ۵۰ پروژه ی بزرگ مقیاس را  در دست اقدام دارد. 

🔺 وی اظهار امیدواری کرد: با توجه به روند جهشی ایجاد شده در مجموعه ی شهرداری؛ می¬توان گفت تقریباً تلاشهای همکاران ما به بار نشسته به طوری که با اجرای پروژه ها متعدد در نقاط مختلف، شهر زاهدان به یک کارگاه عمرانی بزرگ تبدیل شده و این جای بسی خرسندی است. 

🔺 پربار ضرورت مشارکت و همراهی شهروندان را در اجرای امور مورد توجه قرار داد و گفت: در بخش خدمات شهری، فضای سبز، جمع آوری زباله و به ویژه اجرای طرح بزرگ #هر_خانه_یک_درخت می طلبد که شهروندان نهایت همکاری را با ما داشته باشند در غیر اینصورت قطعاً تلاشهای خادمین مردم نتایج دلخواه را نخواهد داشت.

📌 شهردار زاهدان در پایان گفت: به منظور ارتقای کیفیت خدمات و سرعت بخشیدن در اجرای آنها انتظار داریم نخبگان، سازمانهای مردم نهاد و سایر فعالان اجتماعی به کمک ما بیایند تا بهبود عملکردها و افزایش رضایتمندی شهروندان را در سطح گسترده تری شاهد باشیم.

https://t.me/portalzahedan_ir/23018

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0