EN/ FA   |   سه‌شنبه, 14 مرداد 1399
  • ساعت : ۱۲:۲۱:۴۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 13
  • کد خبر : ۴۴۱۱
برگزاری نشست تخصصی رییس آتش نشانی زاهدان با رییس آتش نشانی مشهد

🔘 برگزاری نشست تخصصی رئیس و کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان با مدیر مرکز آموزش شهید مطهری مشهد و ديدار صميمانه با مدير عامل سازمان آتش نشاني و خدمات ایمنی شهرداری مشهد

⬅ خسرو سراواني رييس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان به همراه تعدادی از کارشناسان این سازمان با حضور در مرکز آموزش شهید مطهری مشهد از نزدیک با فعالیت های این مرکز در خصوص تجهیزات  هزمت، CBRNE (رفع آلودگی مواد خطرناک ) آشنا و به صورت تخصصی در خصوص نحوه به کارگیری از تجهیزات و استفاده از دیگر پتانسیل های شرکت بحث و تبادل نظر شد.

🔺 سراوانی ضمن ابراز خرسندی از  بومی بودن  تجهیزات و همچنین معین بودن ساز مان آتش نشانی زاهدان در استان ، آمادگی خود را در خصوص برنامه ریزی جهت برگزاری هر چه سریع تر دوره های آموزشی در استان و بکارگیری و استفاده از دیگر تجهیزات تخصصی را اعلام نمودند.

  در ادامه ی این مأموریت کاری، رئیس سازمان آتش نشانی زاهدان با دکتر عزیزی مدير عامل  سازمان آتش نشاني مشهد ديدار و گفتگو کرد. 

🔺 طی اين دیدار در خصوص  مصوبات جلسات سازمانهای آتش نشانی کلان شهر های کشور با توجه به دبیر خانه بودن سازمان آتش نشانی مشهد بحث و درخصوص پیگیری و اجرایی شدن مصوبات به منظور تسهيل در امورساختاري و اجرايی با پشتيباني حقوقي  و قانوني  سازمان شهرداری‌ها و دهیاریهای کشور تبادل نظر شد.
  
📌 شایان ذکر است در پایان این دیدار کارشناسان سازمان ازنحوه روند رسیدگی و هماهنگی عملکردهای مختلف اداره پیشگیری ونظارت سازمان آتش نشانی مشهد نیز بازدید نمودند.

https://t.me/portalzahedan_ir/23537

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0