Thursday, November 30, 2023
  • time : 21:54
  • Date : Sun Sep 24, 2023
  • item visited : 69
  • news code : 5314
زنگ تحصیلی مهرماه با حضور شهردار زاهدان به صدا در آمد
🔔 *زنگ تحصیلی مهرماه با حضور شهردار زاهدان به صدا در آمد*
 
🔻محمد امیر براهویی،شهردار زاهدان صبح امروز با حضور در دبیرستان یعقوب لیث شهر زاهدان ضمن دیدار با دانش آموزان و مدیران آموزشی، زنگ مهر را به صدا درآورد و دانش آموزان را با گذراندن از زیر قرآن به سوی کلاس‌های درس بدرقه کرد.
 
🔻شهردار زاهدان پس از نواختن زنگ مهر، در جمع دانش آموزان اظهار کرد: دبیرستان یعقوب لیث شهرزاهدان در منطقه حاشیه شهر واقع شده، اما جزو دبیرستان‌های آبرومند و ارزشمند به شمار می‌رود.
 
 
🔻وی با اشاره به مقارن بودن آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس خاطرنشان کرد:این روز‌ها به دانش آموزان ما یادآوری می‌کند که در سال‌های نه چندان دور جوانان و معلمانی ایستادگی کردند و جان خود فدا کردند تا یک سانتی متر از کشور را به دشمن ندهند.
 
🔻براهویی با تاکید بر نکته سنج بودن دانش آموزان عنوان کرد: آینده کشور دست‌شماست؛ باید به گونه‌ای علم‌را فرابگیرید تا از آن هوشمندانه، عاقلانه و خلاقانه در راستای حل مشکلات و کمبود‌های کشور استفاده کنید.

🔻وی افزود: کشور ما نیاز به نیرو‌های جوان دارد که از تغییر محیط و زمان‌در‌حوزه‌های علمی نترسند و برای رسیدن به نوآوری‌های جدید از هوش و ذکاوت ذاتی خود استفاده کنند.
 
🔻محمد امیر براهویی با بیان اینکه شهر ما نیاز به نیرو‌های خلاق و نخبه دارد تصریح کرد: وقتی نیروی نخبه دانش آموزی و دانشجویی در کنار مدیران شهری قرار بگیرد، شهر به سوی رشد پایدار و مستمر می‌رود.
 
🔻وی ادامه داد: به عنوان خادم این شهر دست یاری به سوی دانش آموزان به سبب ایده پردازی‌های خوب و خلاقانه دراز میکنم و از آن‌ها می‌خواهم به شهری پویا و آباد اندیشه کنند.
 
┄┅═✧❁❁✧═┅┄                
 
🔹  پایگاه های اطلاع رسانی مجازی اخبار و رویدادهای شهرداری زاهدان
📱 روبیکا:
‏https://rubika.ir/joing/DAEDCDCE0MJGJMFRUQJPMPOOBDIBJEZU
 
📱 لینک روبینو :
‏https://rubika.ir/shahrdari_zahedan
📱 سروش:
‏splus.ir/shahrdariizahedan
📱 آی گپ:
‏https://iGap.net/shahrdari_zahedan
📱 ایتا:
‏@shahrdariZahedan
🔹 *مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری زاهدان*
Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    6.1.7.0
    V6.1.7.0