سه‌شنبه, 2 مرداد 1403
  • ساعت : ۰۹:۵۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ 
  • تعداد بازدید : 124
  • کد خبر : ۵۲۰۲
نشستی با حضور شهردار محترم زاهدان به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی
*💠شهردار زاهدان:*
*امیدآفرینی یکی از وظایف مهم روابط عمومی هاست که جلوی بسیاری از انحرافات فکری را خواهد گرفت.*
 
🔹طی نشستی که به *مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی* و با حضور شهردار زاهدان، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی، کارکنان و مسئولین روابط عمومی حوزه ها و دوایر مختلف برگزار شد، ضمن تقدیر از اقدامات و تلاشهای شبانه روزی فعالان عرصه ی روابط عمومی بر لزوم توجه بیش از پیش به این حوزه جهت تنویر افکار عمومی تاکید شد.
 
🔹در این نشست محمدامیر براهویی شهردار زاهدان ضمن تبریک روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، با اشاره به اهمیت بسیار بالای این حوزه، از آن به عنوان مهم ترین عامل در حفظ و صیانت از کل مجموعه ی شهرداری یاد کرد و گفت: روابط عمومی مجموعه ی شهرداری زاهدان بزرگترین شبکه ارتباطی در بین تمامی دستگاه های اجرایی استان است و تاکنون علی رغم مشکلات و هجمه های موجود، عملکرد شایسته ای در راستای اجرای وظایف خود داشته که این امر جای تقدیر دارد..  
 
🔹وی گفت: عملکرد روابط عمومی ها تاثیر بسزایی در شفاف سازی و افزایش اعتماد در جامعه دارد لذا به موازات همفکری و هم افزایی باید از تمامی ظرفیتها برای انعکاس به موقع عملکردها استفاده کنید چرا که این امر علاوه بر شفاف سازی باعث افزایش حس اعتماد مردم نسبت به مدیران شهری خواهدشد.
 
🔹وی افزود: هر چه اعتماد مردم بیشتر شود به همان نسبت میزان مشارکت آنها در امور افزاش خواهد یافت.
 
🔹موضوع آموزش و اهمیت آن از دیگر مواردی بود که شهردار زاهدان آن را مورد توجه قرار داد و گفت: باید به علم روز مجهز باشید و توانمندی لازم را در تمامی زمینه ها کسب کنید و در این خصوص با استفاده از ظرفیتهای علمی و دعوت از اساتید مطرح کشوری با برگزاری دوره های مختلف آموزشی در جهت ارتقاء عملکردها گام بردارید.
 
🔹وی با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) در رابطه با اهمیت جهاد تبیین گفت: جهاد تبیین به عنوان یکی از محورهای مهم توسعه به شمار می رود و در این راستا هر چه جایگاه روابط عمومی ها قوی تر باشد و عملکرد بهتری داشته باشند به همان نسبت ایجاد امید و اعتماد در جامعه نیز بیشتر خواهد شد و شاهد نتایج مثمر ثمرتری خواهیم بود.
 
🔹وی اظهار داشت: امیدآفرینی به عنوان مهم ترین وظیفه ی روابط عمومی ها جلوی بسیاری از انحرافات فکری را در جامعه خواهد گرفت و تغییر نگاه ها به مسئولین و عملکردها را به دنبال خواهد داشت.
 
🔹شهردار زاهدان آرامش موجود در مجموعه ی شهرداری را بسیار مثبت و ارزنده ارزیابی کرد و گفت: در حال حاضر آرامش بسیار خوبی در مجموعه ی شهرداری حاکم است و این نشان از عملکرد مثبت تمامی همکاران ما در حوزه های مختلف دارد و باید با ادامه ی روند رو به رشدی که آغاز شده بتوانیم این آرامش را حفظ و آن را به سطوح مختلف تعمیم داد.
 
_______________________
🔹  پایگاه های اطلاع رسانی مجازی اخبار و رویدادهای شهرداری زاهدان
📱 روبیکا:
https://rubika.ir/joing/DAEDCDCE0MJGJMFRUQJPMPOOBDIBJEZU
 
📱 لینک روبینو :
https://rubika.ir/shahrdari_zahedan
📱 سروش:
splus.ir/shahrdariizahedan
📱 آی گپ:
https://iGap.net/shahrdari_zahedan
📱 ایتا:
@shahrdariZahedan
🔹 *مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری زاهدان*
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0