دوشنبه, 14 اسفند 1402
  • ساعت : ۲۱:۵۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ 
  • تعداد بازدید : 934
  • کد خبر : ۵۳۱۵
نشست خبری رویداد ملی «رُحَما»
نشست خبری رویداد ملی «رُحَما» در سالن جلسات حوزه هنری سیستان و بلوچستان با حضور شهردار زاهدان و مصطفی سیاسر رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان  برگزار شد.*
 
*🔹مردم سیستان و بلوچستان پرچم‌دار وحدت و همبستگی*
 
 
◀️شهردار زاهدان در  این جلسه با بیان اینکه مردم سیستان و بلوچستان پرچم‌دار وحدت و همبستگی هستند، گفت: وحدت مهمترین راهبرد در استان به شمار می‌رود، و شهر زاهدان به عنوان پایتخت وحدت ایران اسلامی همواره موردتوجه است.
 
◀️محمد امیر براهویی بیان کرد: سیستان و بلوچستان پرچم‌دار وحدت اسلامی ایران بوده، نیاز است این پرچم وحدت را در استان برافراشته نگه داشته و زاهدان را به عنوان نماد وحدت اسلامی به همگان معرفی کنیم.
 
◀️وی ادامه داد: یکی از مهمترین ابزارهای هویت‌بخشی و برند بخشی موضوع هنر است که برگزاری رویداد ملی «رُحَما» ظرفیتی برای اثربخشی و معرفی زاهدان در سطح ملی و محلی است.
 
◀️این مسوول افزود: استفاده از المان‌ها، نمادها و نقش‌نگاره‌ها برای بیان وحدت، معرفی بخشی و هویت‌بخشی به شهر زاهدان حائز اهمیت است، در این زمینه برنامه‌هایی در سطح شهر شروع شده که نصب المان وحدت و نامگذاری یک پارک و میدان به این نام از جمله آنهاست.
 
◀️وی اظهار کرد: این رویداد با این هدف انجام شده که مهمانان و گردشگرانی که وارد شهر زاهدان می‌شوند با دیدن نمادها و المان‌های وحدتی، سیستان و بلوچستان را بشناسند که در این زمینه از ظرفیت هنرمندان در رویداد فوق استفاده خواهیم کرد تا هدفمند و هوشمندانه کار را پیش ببریم و المان‌ها، نقاشی دیوارها و پوسترهایی مناسبتی با محوریت وحدت داشته باشیم.
 
◀️براهویی با تأکید بر این مطلب که برگزاری رویداد ملی «رُحَما» را به فال نیک گرفته و برای زیباسازی، فضاسازی و توسعه برند شهر زاهدان از آن استفاده خواهیم کرد، گفت: در مرحله دوم رویداد قرار است پنج طرح تا مدت زمانی که هنرمندان در سطح شهر زاهدان حضور دارند به اجرا درآید و مابقی تولیدات برای نقاشی دیواره‌ها در مناسبت‌های آینده در دستور کار قرار گیرند. 
┄┅═✧❁❁✧═┅┄                
 
🔹  پایگاه های اطلاع رسانی مجازی اخبار و رویدادهای شهرداری زاهدان
📱 روبیکا:
https://rubika.ir/joing/DAEDCDCE0MJGJMFRUQJPMPOOBDIBJEZU
 
📱 لینک روبینو :
https://rubika.ir/shahrdari_zahedan
📱 سروش:
splus.ir/shahrdariizahedan
📱 آی گپ:
https://iGap.net/shahrdari_zahedan
📱 ایتا:
@shahrdariZahedan
🔹 *مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری زاهدان*
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0