سه‌شنبه, 2 مرداد 1403
  • ساعت : ۱۰:۰۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 237
  • کد خبر : ۵۳۵۳
تشكیل اولین جلسه كمیته اجتماعی چهارراه رسولی

*تشکیل اولین جلسه کمیته اجتماعی چهارراه رسولی*

🔹پیرو نشست شهردار زاهدان با جمعی از معتمدین و کسبه چهار راه رسولی با پیگیری سازمان فرهنگی اجتماعی، و ورزشی و  مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری زاهدان صبح امروز اولین جلسه کمیته اجتماعی چهار راه رسولی با حضور معتمدین و کسبه چهار راه رسولی، محمد اعظم یعقوبی رئیس کمیسیون درآمد، اقتصاد و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر، احمدرضا ریگی نماینده شهردار در پروژه چهارراه رسولی، جمعی از معاونین و مدیران شهرداری زاهدان در محل دفتر پروژه برگزار گردید.

🔹در ابتدای این جلسه احمدرضا ریگی نماینده شهردار در پروژه چهارراه رسولی ضمن خوش آمد گویی و بیان لزوم برگزاری این جلسات با معتمدین و کسبه محل خواستار ارتباط هرچه بیشتر با معتمدین و کسبه چهار راه رسولی جهت بیشبرد هرچه بهتر این پروژه با استفاده از ظرفیت و مشارکت معتمدین و کسبه چهار راه رسولی شد.

🔹در ادامه محمد اعظم یعقوبی رئیس کمیسون اقتصاد، درآمد و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر زاهدان نیز ضمن قرائت بندهای صورت جلسه قبلی و پیگیری هریک از مصوبات، بر لزوم پیگیری مشکلات و درخواست های معتمدین و کسبه محل تاکید نمود.

🔹در این جلسه  معتمدین و کسبه محل نیز به بیان درخواست ها و ارائه مشاوره در خصوص هرچه بهتر اجرا شدن این پروژه پرداختند و مقرر گردید جلسات کمیته اجتماعی چهارراه رسولی به صورت هفتگی در محل دفتر پروژه چهار راه رسولی برگزار گردد.

🔹در پایان جلسه معتمدین و کسبه چهار راه رسولی و احمدرضا ریگی نماینده شهردار در پروژه چهارراه رسولی و جمعی از مدیران شهری به صورت میدانی از طرح بازدید و درخواست ها و مشکلات کسبه به صورت میدانی بررسی گردید.
┄┅═✧❁❁✧═┅┄               

🔹  پایگاه های اطلاع رسانی مجازی اخبار و رویدادهای شهرداری زاهدان
📱 روبیکا:
https://rubika.ir/joing/DAEDCDCE0MJGJMFRUQJPMPOOBDIBJEZU

📱 لینک روبینو :
https://rubika.ir/shahrdari_zahedan
📱 سروش:
splus.ir/shahrdariizahedan
📱 آی گپ:
https://iGap.net/shahrdari_zahedan
📱 ایتا:

https://eitaa.com/shahrdariZahedan

🔹 *مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری زاهدان*

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0